0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Opinie i komentarze dotyczące strony internetowej Parafii Świętych Apostołów
 
Piotrai Pawła w Lachowicach
 
Chcesz się wpisać do księgi gości ?
wyślij: e - mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 • Jadwiga - Serdeczne podziękowania dla Grzegorza Krawczyk-szafarza parafi p.w.Piotra i Pawła w Lachowicach za cotygodniowe odwiedziny w każdą niedzielę z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie.Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Ciebie i Twoich bliskich ogromem swej miłości i pokoju. Niech Jego łaska opromienia każdy dzień przydając mu barw i rozpraszając wszelkie cienie.Niech Jego przebite,ale tryumfujące serce będzie żródłem mocy i siły w codziennym kroczeniu do pełni zjednoczenia z Panem. Rodzina zmarłej Antoniny Kapała.
 • BOŻE NARODZENIE 2013
  „A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas...” (J 1, 14)  
  Na trwające Święta Bożego Narodzenia życzymy,
  aby Nowonarodzony Zbawiciel rzeczywiście zamieszkał w naszych domach
  oraz w międzyludzkich relacjach,
  by rodził się wszędzie tam, gdzie brakuje miłości i pokoju.
  Niech świąteczny czas przyniesie rozwiązanie wszystkich trudnych spraw, odnowi wiarę i nadzieję, że tam, gdzie jest miejsce dla Boga,
  tam wszystko ma swój sens.
  Pięknych, dobrych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
  Redakcja „Niedzieli Małopolskiej”
 • s. Józefa Wątroba
  „Głośmy z weselem: Bóg jest między nami.” Tymi słowami z dzisiejszej porannej Liturgii godzin zwracam się do Redaktorów naszej parafialnej strony internetowej na czele z naszym wielofunkcyjnym Panem Grzesiem i całej Wspólnoty Parafialnej z naszymi Czcigodnymi  Księżmi: Księdzem Proboszczem Wiesławem i Księdzem Kanonikiem Władysławem oraz Wszystkich Sympatyków naszej strony. Spieszę do każdego z Was, by wypowiedzieć potrzebę swojego serca oraz złożyć z darem modlitwy moc gorących życzeń :Tego Światła, które rozjaśnia każdy mrok, Tego Pokoju, który buduje Jedność, Tej Miłości, która głosi Prawdę, Tej Wiary, która ogląda  wszystko oczami Boga i widzi sens ukryty wszystkich spraw na ziemi, Tej Radości, której nie gaszą żadne przeciwności.
 • Piotr Porczyk
  Witam. Szukając nowych pomysłów na stronę parafialną, którą się opiekuję (http://www.nsj.rodzina.net/) miałem przyjemność zapoznać się ze stroną Waszej parafii. Chciałem szczerze pogratulować i wyrazić uznanie dla osób, które stworzyły tę piękną i wygodną w obsłudze stronę (a nie jest to niestety reguła wśród stron parafialnych).
  Pozdrawiam serdecznie
 • Ojciec Fryderyk - Z okazji zbliżających się świąt... Życzę... Abyście na co dzień przeżywali swoje własne święto "zmartwychwstania" Poprzez odradzanie się w Waszych sercach miłości do najbliższych Oraz wiary w potęgę i trwałość uczucia. A gdy nadejdą święta Niech nadzieja i radość Zastukają do Waszych drzwi, A Wielkanoc przyniesie Pomyślność, szczęście I piękny uśmiech każdego dnia.

 • Siostra Józefa Wątroba - Moi Kochani Duszpasterze i Parafianie, Niech bogactwo Wielkiego Tygodnia umocni naszą wiarę, a serce napełni pokojem i radością. Niech moc Chrystusa zwycięży zło w świeciei w każdym z nas, czyniąc wszystko nowym i pięknym. Niech Błogosławieństwo Jezusa towarzyszy wszystkim naszym dniom. Zapewniam o modlitwie w tym wyjątkowym czasie i łączę moc serdecznych pozdrowień.
 • Z darem modlitwy przy Żłóbku - O. Faustyn ofm
  Cicha Noc, Święta Noc …..
  Niech Boży Syn narodzony z Dziewicy Maryi
  błogosławi Wam i Waszym Bliskim w Lachowicach
  niosąc radość i pokój, nadzieję i miłość
  oraz moc łaski
  w Nowym 2012 Roku
  • Ann Monahan - I am proud to say I am a Lachowice. My grandmother-Josephine
   Pajak, daughter of Michael Pajak was born in Lachowice and later moved to the United States and married John Olakowski. I would love to contact my family; although I feel I am a part of all of you. Your website is beautiful. Have a blessed New Year. I break the wafer with my family on Christmas too. (Jestem dumna mówiąc, że pochodzę z Lachowic. Moja babcia Józefa Pająk, córka Michała Pająka urodziła się w Lachowicach, a później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i wyszła za mąż za John Olakowski. Bardzo chciałabym skontaktować się z moją rodziną, chociaż czuję, że jestem częścią Was wszystkich. Wasza strona jest piękna. Błogosławionego Nowego Roku. Przełamuje się także opłatkiem z moją rodziną na Boże Narodzenie. Ann Monahan)
 • Redakcja „Niedzieli Małopolskiej” - Pan mówi: Ja jestem Początkiem i końcem Zaprawdę przyjdę niebawem Biegnijcie wytrwale Nie będę już łaknął, ni pragnął Nie porazi mnie słońce Bo paść mnie będzie Baranek Da pić ze źródeł wód życia! Chwała! Barankowi chwała, cześć! On Królem jest! Baranek Żyjąc…
 • Na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego życzymy wiary Maryi, która była z Jezusem do końca. Życzymy wytrwałości św. Jana, który wraz z Maryją szedł za Jezusem aż pod krzyż. Życzymy usłyszenia, jak woła nas po imieniu – tak jak Marię, która nie znalazła Go w grobie. Życzymy rozpoznawania Go w naszych Emaus codzienności. Życzymy spotkania Jezusa Zmartwychwstałego! Alleluja!
 • GMINNY OŚRODEK KULTURY W STRYSZAWIE - Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzymy Wam zdrowych, pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego i wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół, oraz Wesołego Alleluja!
 • SIOSTRA ESTERA - PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE...SERDECZNIE WITAM I POZDRAWIAM. :) PIĘKNA STRONA !!!! SERDECZNE POZDROWIENIA DLA KS.WŁADYSŁAWA, KS.STANISŁAWA PANA KOŚCIELNEGO ORAZ PROWADZĄCYCH PIĘKNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. SZCZĘŚĆ BOŻE NA DALSZE PRACE SKŁADAM Z DAREM MODLITWY.
 • Małgosia z mężem z Katowic - Witam, bardzo ładna stronka. Dzięki tej stronce wiem na bieżąco co się dzieje w Lachowicach :) Teraz mieszkam w Katowicach i należę też do kościoła św. Piotra i Pawła. Czasem jak jestem w Lachowicach, to bywam w kościele :) Pozdrawiam was ciepło.
 • Krzysztof z Warszawy - Jestem z Wami, pozdrawiam. Super strona, jestem z WAS dumny, tylko tak dalej.
 • Ania z Kanady - Bardzo często odwiedzam waszą stronę i jestem mile zaskoczona. Pozdrawiam wszystkich parafian.
 • Kamila z Krakowa - Bardzo profesjonalna strona, dokładna i solidna, aż szkoda, że nie mieszkam w Lachowicach... Pozdrawiam.
 • Darek z Lachowic - Stronka naprawdę na wysokim poziomie, za każdym razem kiedy ją odwiedzam nie muszę szukać i zagłębiać się... Wszystko jest na swoim miejscu, czytelne opisy, wyraźne menu i ważne informacje na stronie głównej! Wielki szacunek i podziękowania za taką stronkę (jestem z niej dumny jako parafianin). Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!
 • Paweł z Lachowic - Fajna stronka! Super zdjęcia (nawet znalazłam siebie na jednym :)) Pozdrawiam.
 • Grażyna z Londynu - Serdeczne pozdrowienia z Londynu dla całej parafii Lachowie. Szczególnie pozdrawiam babcie Stasie.
 • Jan z Poznania - Bardzo ładna strona, czytelna, profesjonalna i estetyczna zarazem. Oby inne parafie wzięły z Was przykład.
 • Wojtek z Polkowic - funkcjonalna ładna strona.
 • Arkadiusz z Suchej Beskidzkiej - Pozdrowienia dla prowadzących stronkę. Bardzo fajna strona. Godna polecenia. Pozdrawiam!
 • Danuta z Żywca - Bog zaplac za taką strone. Zagladam do niej jak tylko mogę. Dzieki Wam moge obejrzec i posluchac Prawdziwej Polskosci. Jestem dumna ze pochodze z tej Parafi. Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.
 • Siostra Józefa SM - Szczęść Boże! - Na ręce Redaktorów naszej parafialnej strony internetowej składam z serca płynace życzenia dla naszych Duszpasterzy, wszystkich posługujących przy naszym kościele oraz całej Wspólnoty Parafialnej. Dziękuję również Grzesiowi naszemu Czcigodnemu Szafarzowi Komunii Świętej, solidnemu Kościelnemu i Sołtysowi za pamięć i otrzymane życzenia, pomimo ogromu swoich obowiązków.

 • Jan Kowalski z Warszawy - Wielkie wrażenie z pierwszego pobytu w kościele parafialnym. Gratulacje. Sposób ekspozycji naprawdę świetny. Wydobycie nastroju przez podświetlenie i muzykę. W tym kościele naprawdę można się pomodlić. Serdeczności.
 • Siostra Józefa SM z Krakowa - Serdeczne gratuluję wszystkim Redaktorom naszej parafialnej strony internetowej otrzymania pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą stronę internetową w Małopolsce, w roku 2009. Z serca podpisuję się pod werdyktem Kapituły i wszystkich gorąco pozdrawiam!
 • SIOSTRA ESTERA Z T - Strzepnijmy popiół wielkopostnych umartwień, Zanurzmy się w zdrojach Miłosierdzia Bożego, Przyobleczmy się w szaty Nowego Stworzenia, Pokrzepmy omdlałe ciało u Stołu Pańskiego, Nastawmy uszy dla Słowa Bożego Zajrzyjmy do Grobu... i co - pusty? ....nie ma Go? A WIĘC CZAS NA ZMARTWYCHWSTANIE Życzę WIOSNY ZMARTWYCHWSTANIA i urodzjanych plonów: myśli, pragnień, uczuć, słów, gestów i uczynków zrodzonych w Radości Paschalnej.
 • Benedyktyni w Tyńcu - Wszystkim mieszkańcom Lachowic składamy: Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
 • SIOSTRA ESTERA Z KĘT - RAZ JESZCZE MOJE NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE Z DARU SZFARSTWA PANIE GRZESIU...NIECH SIĘ PAN JEZUS DOBRZE CZUJE W TAKICH DŁONIACH, A PAN RADUJE NIOSĄC GO INNYM.
 • Siostra Józefa Wątroba SM - Szczęść Boże! Serdecznie witam w tym szczególnym czasie Wielkiego Postu i wyrażam moją radość ze specjalnego wyróżnienia naszego Grzesia Krawczyka pośród „Miłosiernych Samarytan Roku 2009”. Niech to ludzkie dostrzeżenie Jego ofiarności, przynosi Mu satysfakcję i pokój pośród codziennych trudności i będzie zapowiedzią pełnej zapłaty w niebie. Serdecznie pozdrawiam i już życzę, by dalsze owocne przeżywanie czasu wielkopostnego, po przeżyciu parafialnych rekolekcji zaowocowało radosnym ALLELUJA w Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
 • Mateusz Szymski z Kukowa - Witam, chciałbym pogratulować opracowania bardzo ciekawej strony o tym pięknym miejscu. Pozdrawiam Wszystkich mieszkańców Lachowic.
 • Tadeusz Kowaliczek ze Szczecina - Otrzymany od Was kalendarz parafialny zrobił na mnie duże wrażenie. Pobudził we mnie tęsknotę za rodzinnymi stronami. O mojej tęsknocie ku rodzinnym stronom wspominałem już w liście do Was ujętej w krótkim dialogu i wierszyku, od którego nie mogę się wyzbyć i powtórzę go jeszcze i tym razem. „Otoczyły górny nasze wioskę wkoło tu nam w Lachowicach żyć wszystkim wesoło. Na pagórku stoi kościółek drewniany, głos się dzwonów niesie na pola i łany”. A wokół kościoła wśród pochyłych drzew nad cmentarzem rozsiane są groby naszych rodziców sióstr i braci, niech im się święci po wszystkie czasy przewielebny Boże Panie wiekuista chwała i wieczne spoczywanie. Ten wstęp nawiązałem do otrzymanego od Was kalendarza parafialnego, w którym umieszczone są zdjęcia architektoniczne kościoła wraz z wystrojem wnętrza kościoła sprawowanymi obrządkami i nabożeństwami kościoła jak również historią kościoła i jednego z trzech dzwonów, który uszkodzony nie może ze swoimi braćmi nieść głosu na pola i łany. To wszystko zawarte w tym kalendarzu przypomina mi czasy z moich lat młodych, kiedy przeżywałem te wszystkie ceremonie kościelne z moimi rodzicami, rodzeństwem i mieszkańcami. Z historią naszego kościoła zapoznany byłem jeszcze przed wojną w oparciu o książkę Hrabiostwa Suskiego i Hrabinie, która była zwolenniczką realizatorką budowy kościoła w Lachowicach. Chcę tu również przytoczyć, czym spowodowane były moje zainteresowania parafią i kościołem w Lachowicach. Otóż przed wojną uczęszczałem do szkoły w Żywcu, gdzie przedmiotu religii uczył mnie mój stryj ksiądz Michał Trzop proboszcz parafii Św. Krzyża w Żywcu, który był zainteresowany moją osobą w szkole żywieckiej, nie szczędził prowadzić ze mną dyskusji na tematy kościelne i historyczne kościołów w tym również w Lachowicach. Kończąc tą tematykę pragnę, aby i ten trzeci dzwon chory mógł razem ze swoimi braćmi nieść głos na pola i łany. Jako rodak tej parafii chcę złożyć małą cegiełkę na dzwon.
 • Adam Skupień - Drogi Grzesiu za pośrednictwem strony internetowej naszej parafii w podzience za cale otrzymane Dobro i Życzliwosc jaką od Ciebie otrzymałem, życzę Zdrowych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego Roku.
 • Siostra Józefa Wątroba SM - Niech radosna uroczystość Bożego Narodzenia będzie dla nas wszystkich czasem zachwytu Bogiem, któremu spodobało się obdarzyć nas łaską przez Jezusa Chrystusa.Przybliżmy się do żłóbka i wpatrujmy się w odwieczne Słowo, które stało się Ciałem i zamieszkało wśród nas dla naszego zbawienia. A przecież - wiemy to dobrze - nie tylko naszego, bo miłosierdzie Boże nie ma granic i chce ogarnąć każdego człowieka bez wyjątku. I zaprasza nas do współpracy w tym dziele. Obyśmy pozwolili ogarnąć się betlejemskiemu światłu. Obyśmy kontemplując tajemnicę Wcielenia sami mogli doświadczyć mocy Słowa Bożego, które daje życie. Niech Nowonarodzony Zbawiciel obdarzy pokojem i wszelkimi darami Bożej łaski oraz błogosławi w rozlicznych wyzwaniach czekających w rozpoczynającym się niebawem Nowym Roku 2010. Z bożonarodzeniowym pozdrowieniem i modlitwą.
  Ps. Grzesiowi, naszemu zasłużonemu Kościelnemu i Sołtysowi, dziękuję za pamięć i otrzymane życzenia.
 • Olga Kruk - Małopolska Organizacja Turystyczna. Koordynator Projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej". Serdeczne życzenia ciepłych Świąt, pełnych miłości, a w Nowym Roku spełnienia wszelkich osobistych i zawodowych zamierzeń!
  Błękitna kolęda - J. Pietrzycki. Ktoś miłowany tu przyjdzie Dobre obejmą nas ręce, i będą nasze uśmiechy srebrnym błękitem dziecięce. Ktoś miłowany nam powie: Tęsknotą waszą zakwitnę, ponad srebrnymi łodziami ujrzycie żagle błękitne. Jakże daleko - daleko fala nas życia poniosła. Wszystko się ku nam przybliży: żagle i łodzie, i wiosła. Wszystko się ku nam przybliży i w zachwyceniu ukaże Dawno zgubione radości, imiona nasze i twarze. Gwiazdy melodią zaszumią, struny się dźwiękiem rozpędzą. Będziemy sami dźwiękami i tą błękitną kolędą.
 • Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu przy parafii św. Józefa w Warszawie (Całodobowa adoracja od blisko 25 lat :) Wasza strona bardzo się nam podoba a szczególnie Szefowej Bractwa.
 • Zofia i Maria z Bielska Białej - Jestem pod wrażeniem strony o lachowickiej Parafii. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla księży z tej parafii. Korzystając z okazji chciałybyśmy gorąco pozdrowić Panią Helenkę i Ewę Dyduch.
 • Maria z Niemiec - Cieszę się, że parafia prowadzi własny serwis, to naprawdę ułatwienie zarówno dla osób chorych, jak i planujących przyjazd w te strony na jakiś czas, do rodziny. Pozdrawiam.
 • Tomek z Myślenic - Pozdrawiam Lachowice.
 • Ola z Wieliczki - Pozdrawiam Parafie Lachowice! Niech dobry Bóg błogosławi waszej pracy i waszemu szczeremu świadczeniu o Chrystusie i Jego Kościele!
 • Jola z Koszarawy - Błagam o maleńki promyk radości w życiu. Nie daję rady dźwigać wszystkich krzyży, które Bóg mi włożył na ramiona. Nie mam już siły walczyć z przeciwnościami losu, pośród bólu, łez, cierpienia. Proszę o pomoc w intencjach, które noszę w sercu.
 • Radek z Bielska Białej - Strona jest klarowna, konkretna i estetyczna-dzięki.
 • Ania z Lachowic - Pozdrawiam Wszystkich! Ładnie tu!
 • Zagubiona Kasia - Strona bardzo dobrze opracowana, czytelna. Zaglądam tu czasem, może znajdę właściwą drogę, Boże pomóż.
 • Piotr Pająk z Żywca - Ciekawa strona. Wiele wspaniałych informacji. Oby takich stron było jak najwięcej i każda niech wnosi najświeższe i najciekawsze informacje tak jak ta.
 • Piotr z Niemiec - Witam ! Strona godna pochwały ! Super ! Gratuluję !
 • Zbyszek z Lachowic - Witam Serdecznie, świetny portal który łączy Wszystkich związanych z Lachowicami.
 • Elżbieta Hirsz - Pozdrawiam Lachowice i gratuluję ciekawej strony internetowej. Tak pięknego kościoła nie spotkałam nigdzie.
 • Elżbieta Galka - Szczęść Boże w sierpniu tego roku miałam okazję zwiedzać parafię i przy okazji zrobiłam dwie fotografie kościoła, które przesyłam jako załączniki. Bardzo piękny kościół, na pewno kiedyś tam powrócę :) Pozdrawiam serdecznie życząc wielu łask Bożych.
 • Elzbieta H. z Drawska - Jestem pod wrażeniem strony internetowej Parafii. Lachowice są bliskie memu sercu - tu są moje korzenie. Odwiedzam kościół i cmentarz zawsze z wielkim wzruszeniem. Szczęść Boże!
 • Olga Kruk - Koordynator projektu „Otwarty Szlak Architektury Drewnianej” - W imieniu Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Korzystając z okazji, chciałam przekazać wyrazy uznania, w związku ze stroną www - bardzo wyczerpującą i aktualna.
 • Krzysztof z Żywca - Składam serdeczne podziekowanie, za wspaniałą organizację rajdu rowerowego, świetna impreza naprawdę można sie fajnie wybawić, nacieszyć się pięknem przyrody. Rajd ten przewyższa wszelakie imprezy powiatowe. Bardzo dużo uczestników brało udział w rajdzie, ale nic w tym dziwnego bo wszyscy wiemy, że nie Katowice, że nie Wadowice ale najlepsze są właśnie Lachowice! że jesteście świetnymi organizatorami jak wszystko profesjonalnie dograne podczas rajdu: pojawia się ksiądz, policja, strażacy, pogotowie, służby porządkowe, bogate nagrody!, bardzo dużo po trasie obserwatorów - nigdzie tego się nie spotyka!!! Co za miła atmosfera. Jak będziesz smutny, albo zły, to nie załamuj rąk, bo tu na rajdzie, znowu tym spotkamy się za rok. Pozdrawiam serdecznie. Niech Wam Bóg błogosławi.
 • Prof.dr.hab.Antonina Cebulska-Wasilewska
  1. Kierownik Zakładu Biologii Radiacyjnej i Środowiskowej,
  Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczanskiego, PAN,
  ul. Radzikowskiego 152, 31-342 Kraków,
  2. Katedra Epidemiologii i Medycyny Zapobiegawczej, CM UJ
  ul. Kopernika 7, 31-034 Kraków
  Jeszcze raz serdecznie gratuluję, na prawdę wspaniałej strony internetowej, jest znakomitym świadectwem oddania słuzbie Panu Bogu i Wspólnocie Parafialnej.
  Pozostaję z wyrazami sympatii i szacunku.
 • Siostra Józefa Wątroba - Szczęść Boże! Bardzo serdecznie dziękuję za łączność z nami w tym trudnym czasie i to piękne utrwalenie tego wydarzenia w Internecie. Dzięki temu mogę to przeżycie przybliżyć między innymi wielu bliskim Siostrom, które nie mogły przybyć na pogrzeb mojej mamy z różnych przyczyn. Strona naszej parafii jest bardzo interesująca!!! Bóg zapłać!!! Z serdecznymi pozdrowieniami i z darem modlitwy.
 • Rodzina Baców z Lachowic - W imieniu wszystkich parafian chcę publicznie podziękować za piękny, wzruszający aż do łez artykuł o Państwu Nowakach. Brak słów...To jest poprostu strzał w dziesiątkę. Niech Wam Bóg błogosławi i Duch Święty niech Was oświeca.
 • SIOSTRA ESTERA Z KĘT - GRATULUJĘ TAK WSPANIAŁEJ STRONY...TERAZ UBOGACONEJ O JAKŻE POTRZEBNĄ WERSJĘ DŹWIĘKOWĄ...RADUJĘ SIĘ NA WSTĘPNE JUŻ ZAPOWIEDZI TEJŻE WERSJI...BĘDĘ STAŁYM UCZESTNIKIEM SPOTKAŃ...NIECH DOBRY BÓG DA MOC I WSZELKĄ POTRZEBNĄ POMOC, W PODJĘTYM DZIELE...Z SERDECZNYM POZDROWIENIEM DLA CAŁEGO ZESPOŁU...Z ZAPEWNIENIEM MODLITEWNYM W TYMŻE DZIELE...GORĄCE POZDROWIENIA DLA CZCIGODNYCH KAPŁANÓW, ORAZ SZANOWNEGO PANA KOŚCIELNEGO...NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI!+
 • Grupa wycieczkowa z parafii Świętego Antoniego z Kalnej - ( rodzinnej miejscowości byłego księdza proboszcza Michała Dobiji ) - Dziękujemy Panu Bogu, że tak pokierował naszymi drogami, że w ten deszczowy dzień 31 - maja 2009 roku, mogliśmy przeżyć Najświętszą Ofiarę Mszy Świętej w tak pięknej "perełce architektonicznej". Pozdrawiamy serdecznie Lachowice.
 • Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcącym nr. 2 w Legnicy - Byliśmy u Was 18 maja 2009 roku - To my z Legnicy pozdrawiamy Lachowice.
 • Krystyna i Leszek Pruszyńscy (Kujawsko Pomorskie) - Są takie miejsca na świecie, gdzie w człowieka wstępują nowe siły, gdzie bardzo chce się żyć dla Boga i dla ludzi. Tego właśniemożna doznać można w Lachowickiej świątyni.
 • Grupa studentów geografii z Uniwersytetu Pedagogicznego z Krakowa - Łucja, Krzysztof, Joanna, Ewelina, Monika, Anita, Jerzy, Justyna, Wioleta, Partycja, Grzegorz, Szymon. Pozdrawiamy Lachowice.
 • Anna i Piotr z Katowic (Parafia Świętej Anny) - Piękna drewniana perełka. Bardzo życzliwi u Was parafianie. Życzymy Błogosławieństwa Bożego. Prosimy o modlitwę.
 • Edyta i Sławomir Rutkowscy z Katowic - Piękny Kościół i piękna stronka, życzymy pomyślności w dalszych latach i błogosławieństwa Bożego.
 • Aleksandra Stec z Katowic - W podziękowaniu za wspólną modlitwę w czasie Mszy Świętej 26 kwietnia 2009 w Waszym pięknym zabytkowym kościele. Pozostajemy z życzeniami wielu łask Bożych dla Waszych Duszpasterzy i całej Waszej parafialnej wspólnoty.
 • Zofia ze Stryszawy - Strona bardzo dobrze opracowana, czytelna. Naprawdę ma coś w sobie. Niech wam Bóg błogosławi i darzy swoimi łaskami za tak starannie prowadzoną stronę. Piękne artykuły i zdjęcia z wizytacji. Wszystko na chwałę dla Pana Boga. Ale widać jakie jest zainteresowanie Waszą stroną, gdy na ekranie pojawia się...naszą witrynę przegląda w tym momencie 98 osób. Pozdrawiam Lachowice a szczególnie Jadzię.
 • Ksiądz Leszek Koniorczyk - Księże Stanisławie, serdecznie Cię pozdrawiam za pośrednictwem waszej strony parafialnej. Mile Cię wspominam z dawnych lat.
 • Parafianie - Składamy wyrazy wdzięczności na ręce księdza Proboszcza, za /jak zawsze/ „skrzętne” przygotowanie naszej parafii do wizytacji księdza Biskupa Jana Szkodonia...wiele wzruszeń.
  „Życzymy Ci tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania.” - Szczęść Boze
 • Ula z Lachowic - Bardzo ładna i starannie prowadzona strona, ciekawa i informacyjna. Super galeria - wspaniałe zdjęcia z wizytacji kanonicznej. Duży komplement!
 • Teresa z Huciska - Dziękuje bardzo że znalazłam tą stronę, często kiedy jest mi źle albo nie radze sobie z problemami zaglądam właśnie tutaj,i już jest mi lepiej bo wiem że nie jestem sama,że Bóg ma mnie w swojej opiece,Ufam Jemu i wiem ze mnie nigdy nie opuści...pozdrawiam wszystkich.
 • Adam z Krakowa - Miło popatrzeć na Waszą stronkę. Rzadko ale czasem bywam w Lachowicach, to piękna miejscowość. Z Waszej miejscowości pochodzi osoba bliska memu sercu. Pozdrawiam z ziemi krakowskiej.
 • Ksiądz Wojciech z Bielska Białej - Gratuluję ciekawie skonstruowanej strony. Lachowice było i jest mi bardzo bliskie, dlatego też z wielka przyjemnością odwiedzam Wasze informacje. Niech Bóg błogosławi Wszystkim w ambitnych i szczytnych poczynaniach.
 • Teresa z Katowic - Nie przestanę Bogu dziękować za tak piękne i pociągające miejsca w internecie, do których warto zajrzeć. Do takich miejsc należy również Wasza strona, którą często odwiedzam ze względu na wysoką kulturę opartą na wartościach chrześcijańskich i potrzebach serca. Dziękuję moderatorom, życzę dalszych wspaniałych pomysłów w służbie człowiekowi, który jest drogą Kościoła. Szczęść Wam Boże. Niech św. Piotr i św. Paweł zawsze Was wspierają i czuwa nad Wami. Polecam Was gorąco opiece Naszej duchowej Matce-Matce Kościoła.
 • Ksiądz Krzysztof z Krakowa - Odwiedziłem Waszą stronę znajduję tu dużo interesujących "rzeczy". Macie ciekawą szatę graficzną i wiele interesujących tematów. Chciałbym pozdrowić Księdza Stanisława i życzyć Mu dużo dobrego oraz wielu lat życia..życzę dużo miłości i dużo gości na Waszej stronie
 • Michał z Krzeszowa - Strona bardzo mi się podoba. Jest jedną z najlepiej prowadzonych (nie tylko z tych o tematyce chrześcijańskiej). Uważam, że internet może stać się ostoją wiary, wzajemnej miłości wbrew powszechnemu stwierdzeniu, że jest to tylko siedlisko zła i "nowej moralności bez Boga". Odwiedziłem dziś tą stronę pierwszy raz, ale napewno nie ostatni.
 • Salwatorianie z Krakowa - Nieustające i najlepsze życzenia imieninowe dla Czcigodnego Solenizanta naszego współbrata KSIĘDZA STANISŁAWA, niech Dobry Bóg zawsze Mu błogosławi, darzy dobrym zdrowiem, nadzieją i siłami, a Matka Boża Nieustającej Pomocy Go wspiera i prowadzi przez życie! Szczęść Boże!
 • Katarzyna z Lachowic - Ta strona naprawdę mi się podoba. Jak to śpiewamy w jednej z pieśni kościelnych "niczego mi nie braknie", tak bowiem tej stronie niczego nie brakuje.
 • Adam z Korbielowa - Niech Dobry Pan błogosławi duszpasterzowi i parafianom z Lachowic, a wszystko co dobre i piękne niech będzie udziałem Was wszystkich.
 • Zbyszek z Gliwic - Szczęść Boże. Jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam Lachowice.
 • Uszniowie ze Szkoły Podstawowej z Wadowic - Z wielką radością przeglądnęliśmy stronę Waszej parafii. Wspaniała budowla, która ciepłem swojego wnętrza daje ukojenie nie tylko swoim parafianom, ale przede wszystkim przybyszom, gościom i sympatykom parafii. To jest nie tylko piękny Kościół, ale również parafia z tradycjami, od samego początku istnienia niesamowicie rozmodlona, a także rozśpiewana. Życzymy zdrowia i dalszego rozwoju internetowej kroniki parafialnej.
 • Tadeusz z Krakowa - Szczęśc Boże!!! No no jestem bardzo mile zaskoczony wyglądem obecnej strony internetowej naszej kochanej parafii.
 • Julian Dyduch z Lachowic - Witam właśnie oglądam stronkę :) full wypas, aha i fajne foty z Komunii porobione - pozdrowienia.
 • Maria z Katowic - Pierwszy raz byłam w tym koścele podczas ślubu moich bliskich. Jesteśmy zauroczeni zarówno wnętrzem jak i otoczeniem. Kazanie które usłyszałam daje dużo do myślenia. Gratulacje dla duszpasterzy.
 • Adrian z Kukowa - Pochwalony Jezus Chrystus.
  Świetna parafia i świetna stronka. Chodzę do Waszego kościoła już 6 rok ale czuję się u Was prawie jak w rodzinnym kościele. Życzę wszystkim wielu łask Bożych i opieki Najwyższego.
  Pozdrawiam.
 • Rodzina Bmtm Chyla - Bóg zapłać za możliwość modlitwy w Waszym kościółku.
 • Iwona - Matko Niebieska jestem tylko matką ziemską, proszę Cię daj mi siłę trwać w dobrym i miłości. Opiekuj się moją rodziną.
 • Siostra Maria Grzywa Zmartwychwstanka Stryszawa Siwcówka - Piękny kościół i Piękna strona internetowa. Niech wszystkim Wam Bóg nieustannie błogosławi.
 • Siostra Estera z Kęt - Drogi Księże STANISŁAWIE - na radosny Dzień IMIENIN - wszelkich Łask Niebios..Świętego Patrona..życzliwości od Ludzi..poprostu i tak krótko ale z serca życzę Wszystkiego Najlepszego.
 • Rodzina Ludyg z Gliwic - Z podziękowaniem za piękny kościół w Lachowicach i za wszelkie dobro i miłość w naszym życiu. Powierzamy Bogu całą naszą rodzinę - Anię, Piotra, Kubusia i Emilkę.
 • Anna i Piotr z Katowic ( Parafia Świętej Anny ) - Piękny: drewniana perełka architektury sakralnej. Bardzo życzliwi u Was parafianie. życzymy błogosławieństwa i prosimy o modlitwę.
 • Edyta Rutkowska z Katowic - Piękny Kościół, jest rzadkością we współczesnym świecie. Z życzeniami na pomyślność w dalszych latach i błogosławieństwo.
 • Aleksandra Stec z Katowic - Wpisujemy się do księgi pamiątkowej bo u Was pięknie - W podziękowaniu za wspólną modlitwę w czasie Mszy Świętej w Waszym pięknym zabytkowym kościele. Pozostajemy z życzeniami, wiele łask Bożych dla Waszych Duszpasterzy i całej Waszej wspólnoty parafialnej.
 • Starosta Powiatu Niemieckiego SUDWESTPFALZ - ( IPIRMASENS ) - W dniu 06.05.2009 roku naszą świątynię odwiedziła 4 - osobowa grupa z Niemiec, która przyjechała do naszego Powiatu Suskiego, aby podpisać porozumienie partnerskie pomiędzy Powiatem Suskim a Powiatem Niemieckim. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Starosta Suski jak również Przewodniczący Związku Powiatów Niemieckich.
 • {yoogallery src=[/images/galerie/wyzytanemcy2009/] effect=[fade] style=[lightbox] }
 • Tomek z Lachowic - Bardzo się cieszę, że w mojej parafii funkcjonuje tak wspaniała, zawsze aktualna stronka...Pozdrawiam Księdza Proboszcza, który tak znakomicie się o wszystko troszczy i zapewniam, że widać efekty tej ciężkiej pracy :) Szczęść Boże.
 • Parafianka z Lachowic - Szczęść Boże!!! piękna strona parafialna! muszę pochwalić księdza Proboszcza za piękne przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego. Szczególnie podobała mi się postawa Liturgicznej Służby Ołtarza, pięknie czytali i mimo ze musieli stać tak długo to niezłomnie byli oddani w tym co robią. Pięknie pachniało gęstym dymem z kadzidła, a jakie było ognisko! Pięknie przygotowali grób i ciemnicę. A jak ładnie czuwali przy grobie! Brawo!
 • Szczerze oddany Jan Dyduch z Krakowa - Strona parafii jest bardzo gustowna i reprezentacyjna. Jesteśmy bardzo mocno związani z Lachowicami. Tu przecież mamy rodzinny dom, w którym spędziliśmy wiele chwil dzieciństwa i młodości. Tu też przyjeżdżamy odpoczywać w weekendy, oraz w czasie letnich oraz zimowych wakacji. W Lachowicach, bardzo często aranżujemy różne zjazdy dzieci, młodzieży i studentów z Krakowa. Z racji swojej pracy, od 15 lat regularnie organizuję w Lachowicach klubowe, oraz ogólnopolskie zgrupowania kadry Oyama karate przed krajowymi i międzynarodowymi zawodami. Ostatnio, przeprowadziłem w Lachowicach trening kadry zawodników Krakowskiego Klubu OYAMA przed Pucharem Europy OYAMA IKF w Bydgoszczy. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!
 • Dzieci i Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Nr. 2 z Bielska Białej - Dziękujemy, że mogliśmy kiedyś zobaczyć ten piękny Kościół.
 • Szkoła Podstawowa w Glewcu - Podziwiamy piękno Waszego kościoła, wnętrze, jesteśmy zachwyceni! Kościółek zaprasza do modlitwy, Boże dzięki Ci.
 • Józefa Sokołowska z Krakowa - Jesteśmy pełni uznania i zachwytu nad pięknem starych malowideł, rzeźb, i poszanowania sztuki chwalącej Pana Naszego i Jego wiary.
 • W imieniu Wojewody Małopolskiego Janusz Jankowski z Krakowa - Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania za udostępnienie kościoła i udział w ćwiczeniach w zakresie ochrony zabytków.
 • Brat Euzebiusz z Ukrainy - Zauważyłem, że parafia św. App. Piotra i Pawła jest bardzo skomputeryzowana, posiada swoją stronę internetową. Z tego bardzo się cieszę, bo w ten sposób będę miał stały kontakt z Lachowicami.
 • Uczniowie z Bieńkówki - Pozdrawiamy Lachowice i dziękujemy za możliwość zwiedzenia tego pięknego kościoła za pośrednictwem pięknej strony internetowej parafii.
 • Zygmunt z Niemiec - Bardzo się cieszę, że powstała taka strona mojej rodzinnej parafii. Ja pochodzę z Lachowic...zawsze wracam myślami do Lachowic, lecz teraz za pośrednictwem internetu mogę na bierząco być z wami. Codziennie wchodzę na tą stronę, nawet gdy jestem w pracy to myślę...ciekawe co tam w Lachowicach i co nowego się pojawiło na stronie parafii ?
 • Tadeusz z Sztokholmu - Wrażenie niesamowite na widok kościoła i zawartości strony internetowej parafii!!! Jest naprawdę niesamowite i piorunujące, piękna muzyczka przy tych życzeniach wielkanocnch. Pozdrawiam Lachowice.
 • Rodzina Kowalczyk z Krakowa - Mieliśmy okazję gościć w tyj pięknej prastarej świątyni. Piękne jest również otoczenie ze starodrzewem. Pan kościelny jest wyjątkowo uprzejmym i miłym człowiekiem.
 • Kamil z Krakowa - Z wielkim uznaniem za wzorowe utrzymanie strony internetowej i utrzymanie zabytku, który jest świątynią Pana naszego Jezusa Chrystusa.
 • Oddział Krakowski Stowarzyszenie Historyków sztuki - Z ogromną radością wyrażamy uznanie Gospodarzom Ziemskim tego Domu Bożego za ich czułą i pieczołowitą troskę dla znajdującej się w tej świątyni spuścizny dziejowej - Bóg zapłać.
 • Siostra Estera - Strzepnijmy popiół wielkopostnych umartwień, Zanurzmy się w zdrojach Miłosierdzia Bożego, Przyobleczmy się w szaty Nowego Stworzenia, Pokrzepmy omdlałe ciało u Stołu Pańskiego, Nastawmy uszy dla Słowa Bożego Zajrzyjmy do Grobu...i co - pusty?... nie ma Go? A WIĘC CZAS NA ZMARTWYCHWSTANIE! Życzę WIOSNY ZMARTWYCHWSTANIA i urodzajnych plonów: myśli, pragnień, uczuć, słów, gestów i uczynków zrodzonych w Radości Paschalnej! ALLELUJA! ALLELUJA! ALLELUJA!!! - niech rozbrzmiewa pod Lachowickim Niebem i w każdym sercu Lachowiczan - JEZUS ŻYJE! RADUJCIE się wszyscy chorzy, smutni, umęczeni pracą bo: OTO jest DZIEŃ który dał nam PAN. Czcigodny Księże KANONIKU i Księże STANISŁAWIE...Oto rozbrzmiewa świąteczne orędzie paschalne: Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał. Z wiarą stajemy przed pustym grobem Jezusa. Nie ma Go tam. Ukrzyżowany żyje.Zmartwychwstał jak przepowiedzial. Niech radosne Alleluja potężnie zabrzmi w Waszych sercach. Niech płomień Świecy Paschalnej odrodzi moc Ducha, napełni Nadzieją i Radością, ALLELUJA - JEZUS ŻYJE.
 • Barbara z Krakowa - Boże, to też Twoje dzieło, jakże wspaniałe w swojej prostocie.
 • Rodzina Koczur z Zwardonia - Kościół śliczny, czuję się w nim atmosferę.
 • Jerzy Rygiol - Gratuluję ! Poszukując informacji o Lachowicach trafiłem na stronę Parafii w Lachowicach. Storna zachwyciła mnie bardzo. Znalazłem w niej to czego szukałem. Jestem pełen uznania i podziwu dla jej redaktorów a w tym informatyka, oraz wszystkich autorów tekstów i fotografii dzięki, którym w sposób przystępny a jednocześnie merytoryczny mogłem zagłębić się w historii jak i w teraźniejszości Waszej parafii i miejscowości. Grafika strony a w tym jej przyjazna jej kolorystyka zachęcają do gruntownej lektury strony. Raz jeszcze Wam wszystkim Serdecznie Gratuluję i Dziękuję. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę dużo Radości z Bożego Zmartwychwstania.
 • Członkowie Komisji Krajowej przy PTTK w Żywcu - Dziękujemy za możliwość przebywania w tak pięknym Sanktuarium, podziwiamy opiekunów Kościoła za dbałość o ten zabytek.
 • Rodzina z Krakowa - Wyjątkowo pięknie utrzymany kościółek z zachowaniem i szacunkiem dla tradycji.
 • Siostra Estera z Kęckiego Sanktuarium Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu - Czcigodnemu Księdzu Kanonikowi oraz Księdzu Stanisławowi na Ich szczególny Dzień Kapłański - życzę by CHRYSTUS, który spojrzał na Nich i Wybrał, był umocnieniem w sprawowanej codziennej EUCHARYSTII, niech Ich posługa Kapłańska dla ludzi Im powierzonym spotyka się z wdzięcznością, niech doznają od nich wdzięczności i dobroci niech modlitwa Wiernych będzie zapłatą.
 • Ksiądz Joachim Stanek - Błogosław Panie temu miejscu.
 • Sybiraczka z Suchej Beskidzkiej - W dniu 13.04.2008 Roku w 68 Rocznicę zbrodni Katyńskiej - miałam okazję uczestniczyć w tym pięknym zabytkowym kościele na Mszy Świętej. Jestem zachwycona utrzymaniem tej świątyni w tak dobrym stanie - czuje się tą atmosferę dawnych tradycji, widać to na zdjęciach z procesji z Niedzieli Palmowej. Pięknie dziękuję Księdzu Proboszczowi za utrzymanie starego drzewostanu koło kościoła - jest to już unikał w skali Kraju.
 • Grupa młodzieży z Katowic - Pan kiedyś stanął nad brzegiem, szukał ludzi gotowych pójść za nim…i my Panie za Tobą przyszliśmy do tego kościółka, w Lachowicach, by móc zobaczyć ten piękny Dom Boży - DZIĘKUJEMY!!! Śliczne zdjęcia z Niedzieli Palmowej - jak malowane.
 • Marta z Wieliczki - Jestem wdzięczna i Bogu i losowi, że mogę podziwiać wspaniałą świątynię perełkę Lachowic za pośrednictwem Internetu.
 • Rodzina Synowiec z Wadowic - Piękna strona Parafii i piękny zabytkowy obiekt.
 • Rodzina z Augsburga - Kościół jest piękny - dziękujemy Księdzu proboszczowi za pielęgnację kościoła i opiekę - Bóg Mu za to zapłać.
 • Damian z Krakowa - Bardzo piękny kościół, znakomite malarskie dekoracje, wymalowane kolorystycznie piękne obrazy, klimat, podłoga z zapisanym czasem. Szczęść Boże.
 • Siostra Estera z Kęt - Serdecznie i wiosennie Witam - Szanownego Pana. Otrzymałam liścik po wpisie do księgi gości, by coś jeszcze dopisać..jestem siostrą zakonną, mieszkam w klasztorze w Kętach, przy Sanktuarium Nieustającej Adoracji, mam na imię Estera. Moim pragnieniem jest być chociaż raz jeszcze w Lachowickim Kościele, ponieważ jednak choroba mnie ogranicza w takich pragnieniach, jestem obecna duchowo, ofiarując BOGU swoje cierpienia za Drogich Kapłanów, że wymienię Czicgodnego Księdza Kanonika Władysława. Księdza Stanisława, jak również Pana jako Kościelnego zarazem w osobie SOŁTYSA Lachowic - jestem pełna podziwu dla Pańskiej pracy, oraz mieszkańców Parafii - z serdecznym pozdrowieniem, z zapewnieniem modlitwy.
 • Kasia z Wadowic - Proponuję Ci abyś się zatrzymał. Usiadł, położył, zamilkł. Na jakiś czas odłóż swój świat na półkę. Problemy poprzykrywaj serwetkami, plany zawieś na kołku. Swoją twarz, której pewno nie lubisz lub, którą się zachwycasz, odwróć od lustra samooceny. Role, w jakich obsadziło Cię życie pozostaw w teatrze zapomnienia. Na wszystkich swoich stanowiskach i funkcjach zaufaj tylko BOGU.
 • Maria z Lachowic - Ogłoszenia duszpasterskie są na stronie Parafii już w sobotę, brawo - tak trzymać.
 • Halina Nowak z Krakowa - Bóg zapłać za przetrwanie przepięknej pamiątki po naszych przodkach. Byłam u Was z rodziną, Jesteśmy pełni uwielbienia i zachwytu.
 • Ksiądz Adam z Pszowa koło Rybnika - W czasie roku Świętego Pawła mieliśmy okazję zwiedzić ten piękny zabytkowy kościółek.
 • Szkoła Podstawowa w Modlnicy - Jesteśmy oczarowani pięknem wnętrzem, wspaniałą drewnianą architekturą. Jest to prawdziwa perła na szlaku Architektury Drewnianej - pozdrawiamy Lachowice.
 • Ksiądz Tomasz Ważny z Częstochowy - Serdeczne podziękowanie za możliwość zwiedzenia wspaniałego kościoła. Piękno tkwi we wnętrzu tego kościoła - Bóg zapłać.
 • Alina Matyżonek z Wilna - Grupa młodzieży z Wilna Stolicy Litwy reprezentująca Szkołę Technologii Biznesu i Rolnictwa dziękuje szczególnie za życzliwość i opiekę ludzi, których tam poznałam oraz polecam Opiece Matki Ostrobramskiej piękny zabytek oraz wszystkich parafian. Zapraszamy do Wilna i na Wileńszczyznę.
 • Paweł z Lachowic - Serdeczne podziękowanie za wspaniale utrzymaną stronę internetową o parafii.
 • Rodzina Wieczorków z Bielska Białej - Piękny Kościółek i piękna strona internetowa.
 • Marysia, Teresa, Zbyszek, Kasia i Maja z Krakowa - Niech ten Dom Boży trwa wiecznie na Bożą chwałę.
 • Ula ze Stalowej Woli - Wielki duch Boży Naszych Ojców i serca kochające Boga, mogły zbudować taką perłę kultury sakralnej. Błogosław Panie tym, którzy o kościół ten dbają i z taką ofiarnością turystą służą.
 • Marysia Piasek z Pszczyny - Dziękujemy Księdzu Proboszczowi, Panu Grzesiowi, Panu Organiście, za troskę o czystość w kościele a także kochanej babci Stasi, do której często przyjeżdżamy.
 • Andrzej z Warszawy - Bóg zapłać za ten piękny Kościół.
 • Maria z Suchej Beskidzkiej - Za wszystkie łaski w tym kościele otrzymane od Ciebie Panie – DZIĘKUJĘ. Proszę o zdrowie dla całej rodziny, moim bliskim zmarłym daj zamieszkać w Twej światłości. Nie umiem Ci Panie dziękować, zbyt małe są moje słowa, przyjmij, zatem moje milczenie i naucz mnie życiem Dziękować.
 • Sławomir Sikora ze Stryszawy - Szczególne pozdrowienia, gorące, płynące z całego serca mego, dużo zdrowia dla Parafian w tym w szczególności dla Pań, które odprawiały Stacje Drogi Krzyżowej pod oblamkami w poniedziałkowy poranek.
 • Paulina z Pszczyny - Uwielbiam ten zapach w tym kościele…lubię tam wracać.
 • Marta Kominko z Zakopanego - W tak pięknym wnętrzu kościoła, człowiek umacnia się w wierze.
 • Uczestnicy egzaminu praktycznego Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich z Katowic - Wpisujemy się do księgi gości na pamiątkę wizyty w przepięknym kościele w Lachowicach.
 • Janusz Lizak z Korbielowa - Serdeczne podziękowanie za doznane łaski w tym kościółku w Lachowicach z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Funkcjonariuszy z byłej Placówki Straży Granicznej w Korbielowie.
 • Przemuś i Agusia Dwojunek z Gliwic - Pozdrawiamy Lachowie...od dawno czekaliśmy na taką stronę Parafii.
 • Ola Gulewicz z Krakowa - Do tego miejsca naprawdę warto wracać.
 • Teresa z Zakopanego i Ela z Poznania - Matko Boża Nieustającej Pomocy składamy Ci dzięki za ten piękny kościół i ludzi, którzy przez lata tworzyli jego piękno i podtrzymują go do dziś dla nas i przyszłych pokoleń.
 • Ewa z Lachowic - Strona naszej parafii stoi na wysokim poziomie. Zdaję sobie sprawę z tego, jak często trzeba aktualizować zawarte w niej wiadomości oraz ile to kosztuje czasu. Efekty mówią same za siebie!
 • Siostra Estera z Kęt - SERDECZNIE DZIĘKUJĘ Czcigodnemu Księdzu Kanonikowi za umożliwienie mi wejścia na stronę Parafii, odświeżyłam swój pobyt z przed lat w Lachowicach, często jestem na Waszej stronie, podoba mi się, jest przejrzysta wnosi wiele piękna i refleksji oraz zadumy. Z wyrazami wdzięczności, zapewniam o modlitewnej pamięci.
 • Edyta Marczyńska z Anglii - Witam bardzo serdecznie. Odwiedziłam Waszą stronę Parafii i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Sama strona jest bardzo ciekawa, natomiast szczególnie zauroczył mnie kościółek (oglądałam galerię zdjęć) i miejsce. Osobiście nigdy wcześniej nie byłam w Lachowicach, ale widzę, że z pewnością tą stratę będę musiała nadrobić. Jesteście wzorem dla innych. Naprawdę przepiękne, magiczne miejsce! Życzę wszystkiego dobrego!
 • Ksiądz Andrzej Waśko SDS z Krakowa - Niech to będzie mobilizacja do w miarę systematycznego prowadzenia strony. Moim zdaniem stronę ożywią tu i zwiększą oglądalność stałe uaktualniane działy, np. chrzty (co, komu i kiedy się urodziło), śluby, pogrzeby. Dla lachowiczan na całym świecie są to najważniejsze informacje, których nie znajdą w 'Wyborczej', TV ani gdziekolwiek indziej. Szukać będą tylko na stronie Lachowic. Stając w prawdzie trzeba powiedzieć, że nie jest sztuką postawić stronę. Sztuką jest systematyczne jej prowadzenie przez dłuższy czas. Życzę zatem dużo zapału i cierpliwości jak też wiernych współpracowników. Pozdrowienia dla ks. proboszcza i ks. Stanisława Wąsika SDS, naszego współbrata w życiu zakonnym (jest salwatorianinem). Wasz kościół w Lachowicach jest gratką architektoniczną i w przyszłości zrobię sobie prywatny wypad, aby mu się przyjrzeć. Z Chrystusowym błogosławieństwem serdecznie pozdrawiam.
Początek strony