Redaktorzy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Szanowni Parafianie, Goście i wszyscy odwiedzający naszą stronę.
Witam na pierwszej, oficjalnej stronie internetowej parafii św. App. Piotra i Pawła w Lachowicach.
Parafia Lachowice to nie tylko kościół jako budynek, ale żywa Wspólnota Kościoła, którą stanowi ponad 2 tysiące katolików.

Mam nadzieję, że strona internetowa parafii pozwoli na bieżąco śledzić życie Parafii.
Jestem Opiekunem "duchowym" i koordynatorem tej strony.
Uważam, że strona naszej parafii jest bardzo pożyteczna, gdyż można na niej znaleźć nie tylko informacje dotyczące bieżących spraw, ale także ciekawostki o niektórych świętych, oraz o historii Lachowic. Ponadto znajduje się tu wiele zdjęć, które urozmaicają przeglądanie poszczególnych podstron. Celem naszej strony jest popularyzacja wykorzystania internetu w dziele ewangelizacji.
Ciężko jest mi nawet zaproponować jakiekolwiek modyfikacje...tutaj po prostu wszystko już jest - WSZYSTKO TO NA WIĘKSZĄ CHWAŁĘ BOŻĄ.

Zapraszamy wszystkich Parafian - i nie tylko - do odwiedzania nas w cyberprzestrzeni. Bardziej jednak zapraszam do częstego odwiedzania naszej, Lachowickiej świątyni, gdzie przy Tabernakulum, bije serce tej Wspólnoty.
Życzę miłego surfowania! - Szczęść Boże!

Dla niewidomych

Urodziłem się i mieszkam w Lachowicach.
Pełnię funkcję Kościelnego oraz Sołtysa Lachowic.
Jestem Prezesem oraz założycielem Gminnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża Honorowych Dawców Krwi w Lachowicach.
Zostałem, również na terenie parafii ustanowiony Nadzwyczajnym Szafarzem Komunii Świętej.
Jestem członkiem parafialnej i Archidiecezjalnej Rady Duszpasterskiej w Krakowie.

34 - 232 Lachowice 147
Tel. 33 8748772