Ogłoszenia parafialne

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

11Z021 Lachowice, dnia: 16 czerwca 2024 roku

 

Módlmy się, aby wiara Piotra i Pawła
umacniała nasze wspólne świadectwo i sprawiła,
że będziemy gotowi - w razie potrzeby
nawet na męczeństwo.
Jan Paweł II

 

Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki                                           w wierze. Dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach.

Jutro - przypada wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

W piątek dzieci i młodzież przeżywać będą zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Z tej okazji zapraszamy serdecznie do kościoła wraz z rodzicami i nauczycielami na Mszę Świętą w piątek o godzinie 8:00 rano. Niech uczestnictwo w tej Mszy Świętej - nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzieży, będzie tym pięknym akcentem wieńczącym trud całorocznej pracy. W piątek od godz. 17:00 w kościele, będzie okazja do spowiedzi św. przed odpustem i na zakończenie roku szkolnego.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 - Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Zachęcamy do kupowania w zakrystii lektury prasy katolickiej.

Rodzinom od numeru: 371 - 390 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 391 - 420.

W przyszłą niedzielę odmówią różaniec  w kościele Róże: Pani Janiny Wrażeń i Pani Henryki Kachel.

Parafialny Zespół Caritas informuje, że rozpoczyna dystrybucję unijnej żywności dla potrzebujących. Osoby, które chcą korzystać z pomocy żywnościowej CARITASU, powinny mieć aktualne skierowanie, pobrane w miesiącu czerwiec 2024 z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stryszawie. Skierowania należy złożyć do dnia: 23 czerwca 2024 w zakrystii. Późniejsze dostarczenie w/w zaświadczenia nie będzie brane pod uwagę.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Podkategorie

Początek strony