Parafialny Zespół Caritas informuje, że rozpoczyna dystrybucję unijnej żywności dla potrzebujących. Informujemy, że wzrosła do 200% kwota dochodu uprawniająca do ubiegania się o korzystanie z pomocy żywnościowej - dla osób samotnych do 1.268,- zł. a w rodzinie do 1.028,- zł.

Osoby, które chcą korzystać z pomocy żywnościowej CARITASU, powinny mieć aktualne skierowanie, pobrane w miesiącu wrześniu 2017 z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stryszawie.

zdj2 2

Skierowania należy złożyć do dnia: 13 września 2017 roku u Prezesa Parafialnego Zespołu Caritas Grzegorza Krawczyka. Późniejsze dostarczenie w/w zaświadczenia nie będzie brane pod uwagę.

Prosimy o przekazanie tej informacji w swoim środowisku osobom potrzebującym lub pomóc im w uzyskaniu takiego skierowania, ponieważ rusza nowy program pomocowy i na podstawie tych zaświadczeń żywność będzie cyklicznie w najbliższych miesiącach rozdzielana w formie paczek żywnościowych osobom potrzebującym.