polakpotrafiLogo transparent BG white letters

Miło nam poinformować o bardzo ciekawym projekcie Państwa Marii i Mariusza Słowińskich, którego celem jest wydanie w formie papierowej, bogato ilustrowanej monografii historycznej na temat naszej miejscowości.
Wydanie papierowe jednak, jak opisują Państwo Słowińscy w serwie PolakPotrafi.pl, wymaga sporego nakładu finansowego stąd w formie przedpłaty zbierają pieniądze na ten cel.

Warto także wspomnieć, że Państwo Słowińscy zadeklarowali przekazanie całego zysku z wydania książki na cele renowacji i utrzymania naszego kościoła, w szczególności pozyskane pieniądze zostaną wykorzystane na renowację Drogi Męki Pańskiej pod sobotami.

Wszystkich interesujących się historią naszej miejscowości i parafii, a także chcących wesprzeć ten pomysł zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi materiałami w serwisie PolakPotrafi.pl.

Link do projektu.

o800600