Poniedziałek Godzina 7.00
- Za † Stanisława Sobańskiego / w 30 dniu po Jego śmierci /.

Wtorek Godzina 18.00
- Za † Annę Chrząszcz w r. ś.

Środa Godzina   7.00
- Za † Bronisławę Dyduch / od kuzyna Stanisława Mikołajczyka z rodziną /.

Czwartek Godzina 18.00
- Za †† Annę i Józefa Palichleb oraz syna Eugeniusza.

Piątek Godzina 7.00
- Za † Jana Zyzańskiego w r. ś.

Piątek Godzina 18.00
- W intencjach polecanych Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Sobota Godzina 7.00
- W intencji Członkiń z Róży Pani Doroty Frydel / dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. Boże dla Członkiń z tej Róży i ich rodzin / int. od ołtarza trzeciego /.

Sobota Godzina 18.00
- W intencji Natalii w 1 rocznicę urodzin i chrztu świętego / dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. Boże dla dziecka jej rodziców i chrzestnych /.

Niedziela Godzina 7.00
- Za † Bolesława Kapałę w r. ś.

Niedziela Godzina 9.00 / w kaplicy /

- W intencji Aleksandry i Kazimierza w 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa  / dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski z prośba o dalsze zdrowie i błog. Boże dla małżonków i całej rodziny /.

Niedziela Godzina 10.15
- O zdrowie i błog. Boże w pracy duszpasterskiej dla Księży pracujących w naszej parafii / od Członków Duszpasterskiej Rady Parafialnej /.

Niedziela Godzina 18.00
- Na podziękowanie Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny.