2183Lachowice, dnia: 5. lipca 2015 roku

" Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi. "

Dziś pierwsza lipcowa niedziela.
Po Mszy Świętej, adoracja Najświętszego Sakramentu.
Dziś także zmiana tajemnic różańcowych.

Wszystkim udającym się na odpoczynek życzymy dobrej pogody, miłych spotkań, okazji do uśmiechu, bezpiecznych powrotów oraz odkrywania Boga w pięknie otaczającej przyrody i w każdym napotkanym człowieku.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
•W poniedziałek, bł. Maria Teresa Ledóchowska.
•W środę, św. Jan z dukli.
•W sobotę, św. Benedykt.

“Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię” – to hasło tegorocznej XXXV  Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej” Z Jasnej Górki  na Jasną Górę”  w dniach od 3 - 11 sierpnia. Jest to przygotowanie duchowe do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Nasza wspólnota suska wyruszy z Jasnej Górki w Ślemieniu. Zapisy do 30 lipca w naszej parafii. Serdecznie zachęcamy do udziału w tych rekolekcjach w drodze.

Rodzinom od numeru: 251 – 260 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 261 – 280. W przyszłą niedzielę różaniec w kościele odmówią Róże: Janiny Kubieniem i Pani Stanisławy Marcak.

W przyszłą niedzielę  12 – lipca w naszej parafii o godz. 17:00 w ramach VII Beskidzkiego Festiwalu muzyki organowej i kameralnej, odbędzie się koncert organowy. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości.