ROZANIEC 17 DO SKLEPULachowice, dnia: 23. września 2018 Roku

Różaniec towarzyszył mi zawsze
w chwilach radości i doświadczenia.
Różaniec to modlitwa,
którą bardzo ukochałem.

W ciągu tego miesiąca, przez wstawiennictwo Matki Bożej i wielu świętych, polecaliśmy Panu Bogu losy naszej Ojczyzny, życie i rozwój naszych dzieci, nasze rodziny. Niech nasze rodziny, jako domowe Kościoły, promieniują Ewangelią, a czerpią do tego moc ze wspólnej modlitwy i Eucharystii.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• W czwartek - św. Wincenty à Paulo.
• W piątek - św. Wacław.
• W sobotę - święci Archaniołowie Michał, Gabriel i Rafał.

W przyszły poniedziałek rozpoczynamy październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy świętej i w nabożeństwie różańcowym. Nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia będziemy odprawiać o godzinie 17:30, a w niedziele po Mszy świętej o godzinie 18:00. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy  o wspólne odmawianie różańca w domach.  Prosimy dzieci i młodzież, Róże Różańcowe a także Grupy Parafialne o prowadzenie Różańca w kościele według ustalonego harmonogramu, który jest wywieszony przy ogłoszeniach parafialnych i na stronie internetowej naszej parafii. Dzieci otrzymają plansze na których będą odnotowywać swój udział w nabożeństwach.

Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy, aby dobry Bóg czuwał nad nimi każdego dnia. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej świątyni, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.Za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej świątyni, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać. Złożono kwotę 5.200 zł.

Rodzinom od numeru: 321 - 340 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni.  W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 341 - 360. W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Julii Pająk i Pani Marii Kot.