2233Lachowice, dnia: 3 – lutego 2019

Gdy będzie Wam trudno,
gdy będziecie w życiu przeżywać
jakieś niepowodzenie czy zawód,
niech myśl Wasza biegnie
ku Chrystusowi, który Was miłuje,
który jest wiernym towarzyszem
i który pomaga przetrwać każdą trudność.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
Dziś przypada Świętego Błażeja. Po Mszy Świętej o godz. 7:00 rano, błogosławieństwo Św. Błażeja.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• We wtorek – św. Agata, dziewica i męczennica.
• W środę – św. Paweł Mika i jego Towarzysze.
• W czwartek – św. Klara.

W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele. Specjalna Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 10:00.

Serdecznie zachęcamy do lektury prasy katolickiej. A wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy. Niech nam wszystkim Miłosierny Bóg błogosławi.

Rodzinom od numeru: 281 – 300 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni.  W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 301 – 320. W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Jadwigi Kachel i Pana Kazimierza Sobańskiego.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: † Jan Kubieniec lat 64 z Osiedla Zagrody oraz † Franciszek Cyran lat 67 z Lachowic Górnych, † Bronisław Kołodziej lat 81 z osiedla Pierchałówka, a we wtorek o godz. 14:30 w kościele odbędzie się pogrzeb † Stanisława Moskały lat 79 z Lachowic Górnych.  Módlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają  w pokoju wiecznym. Amen.