0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

07Z007Lachowice, dnia: 15.09.2019 Roku

Błogosław, Boże, rolnika dłoni
Nie dopuść nigdy nań głodu.
Jan Paweł II

Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracownikach mass mediów i starajmy się sięgać po prasę katolicką.

Dzisiaj także rozpoczęliśmy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców, zwane Tygodniem Wychowania. Codziennie pamiętajmy o tej intencji w naszych osobistych i wspólnych modlitwach.

W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dzisiaj Parafialne Święto Dziękczynienia za tegoroczne plony czyli dożynki. Składamy serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu dożynek. Wszystkim obecnym na dzisiejszej uroczystości: Parafianom i gościom składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

Dziś przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
W środę  – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski.
W sobotę – Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Za ofiary składane dzisiaj na tacę na potrzeby naszej świątyni. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i uczczenie relikwii.

Rodzinom od numeru: 81 – 100 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz na zewnątrz kościoła i za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 101 – 120. W przyszłą niedzielę odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Heleny Mikołajczyk i Pani Ireny Rawickiej.

Niech Jezus, Mesjasz Pan, błogosławi każdy dzień życia solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

Początek strony