07Z007Lachowice, dnia: 13.09.2020 Roku

Błogosław, Boże, rolnika dłoni
Nie dopuść nigdy nań głodu.

Dziś o godz. 18:00 - piąte w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy dzisiaj Parafialne Święto Dziękczynienia za tegoroczne plony czyli dożynki. Składamy serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu dożynek. Wszystkim obecnym na dzisiejszej uroczystości: Parafianom i gościom składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
Jutro - obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
We wtorek - Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
W piątek - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

W środę o godz. 16:30 - w kościele odbędzie się spotkanie kandydatów na ministrantów. Zachęcamy do wstąpienia w szeregi ministrantów chłopców z klasy III i IV.

W piątek po Mszy Św. wieczornej, spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę od godz. 16:00  - odbędzie się spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. oraz ich rodzin.W przyszła niedziele na Mszy Św. o godz. 11:45 - będziemy przeżywać radosna uroczystość pierwszej komunii św. dzieci z klasy czwartej. W związku z Pierwszą Komunią Świętą prosimy wiernych uczęszczających na mszę o godz. 11.45, aby w przyszłą niedzielę uczestniczyli we mszy w innych godzinach. Na tę mszę zapraszamy rodziców i rodziny dzieci, które będą przystępować do Pierwszej Komunii Świętej.

W przyszła trzecią niedzielę miesiąca składka na Mszach Świętych przeznaczona będzie na spłatę kolejnej raty montażu paneli fotowoltaicznych przy naszym kościele.

Rodzinom od numeru: 221 – 240 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz na zewnątrz kościoła i za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 241 – 260. W przyszłą niedzielę odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Marii Adamczewskiej i Pani Heleny Mikołajczyk.

Niech Jezus, Mesjasz Pan, błogosławi każdy dzień życia solenizantów i jubilatów tego tygodnia.