w post138Lachowice, dnia 12 - lutego 2023 roku

Człowiek pracując powinien naśladować Boga,
swojego Stwórcę, nosi bowiem w sobie - on jeden
ów szczególny pierwiastek podobieństwa do Niego.
Powinien naśladować Boga zarówno pracując,
jak i odpoczywając.

Serdecznie zapraszamy dziś na Adorację Najświętszego Sakramentu. Pozostawajmy długo na klęczkach przed Jezusem Chrystusem obecnym w Eucharystii, pogłębiajmy naszą osobistą i wspólnotową kontemplację.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej o godz. 17:00 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

We wtorek - święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

W przyszła trzecią niedzielę miesiąca, składka na Mszach Świętych, przeznaczona będzie na potrzeby naszej świątyni.

Rodzinom od numeru: 391 - 420 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 1 - 30.

W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Kazimiery Kapała i Pani Marii Kot.