11Z021Lachowice, dnia: 9. lipca 2022 roku

Człowiek wierzący ma odpoczywać nie tylko jak Bóg,
ale także odpoczywać w Bogu,
oddając Jemu całe stworzenie w postawie uwielbienia,
dziękczynienia, synowskiego przywiązania
i oblubieńczej przyjaźni.

Przeżywamy kolejną wakacyjną niedzielę. Serdecznie witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii  i życzymy, miłego wypoczynku aby czas wytchnienia, był również czasem zbliżenia się do Boga poprzez piękno stworzenia i osobiste zaangażowanie w praktyki duchowe.

We wtorek, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
W środę, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

W czwartek, 13-go lipca o godzinie 18:00 - serdecznie zapraszamy na trzecie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Intencje fatimskie prosimy składać w zakrystii.

Zachęcamy do kupowania w zakrystii lektury prasy katolickiej.

Rodzinom od numeru: 181 - 210 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 211 - 240. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pana Janusza Świerkosza i Pani Jadwigi Kachel.